Konkurs

Chcesz wygrać darmowy udział w jednej z Naszych Konferencji*?

Nic prostszego!
Wystarczy uzupełnić poniższy formularz, w którym opowiesz Nam

Jak według Ciebie powinna wyglądać idealna Konferencja Naukowa dla Młodych Naukowców?

Zapraszamy do udziału w konkursie

Przed przystąpieniem do wypełnienia formularza konkursowego prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu, którego akceptacja jest wymagana.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Fundację Promovendi oraz partnerów zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie od informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Oświadczam, że zapoznałem/am się z Regulaminem Konkursu organizowanego przez Fundację Promovendi oraz że akceptuję jego treść.

*Nagroda obejmuje bezpłatny udział w jednej wybranej Konferencji Naukowej organizowanej przez Fundację Promovendi, która odbędzie się w ciągu roku od ogłoszenia wyników konkursu. Bezpłatny udział obejmuje udział czynny z możliwością wygłoszenia jednej prezentacji lub jednego posteru. Jednocześnie wymagane jest spełnienie warunków Regulaminu wybranej przez Zwycięzce Konferencji.