TAK CZYTAM- OGÓLNOPOLSKA SIEĆ TANICH KSIĘGARNI

OGÓLNOPOLSKA SIEĆ TANICH KSIĘGARNI

Jesteśmy siecią księgarni, która przy szerokim wyborze tytułów oferuje również najlepsze ceny na rynku. Nasze księgarnie są blisko Ciebie w największych miastach Polski. Odwiedź nas i zaoszczędź pieniądze, zyskując równocześnie na wiedzy i przyjemności z czytania. Odszukaj na mapie tę najbliżej Ciebie lub zobacz jak wygląda nasza księgarnia od środka w wirtualnym spacerze.

Istniejemy na rynku książek już od 20 lat. Historia firmy, pierwotnie opartej na działalności wyłącznie detalicznej, sięga początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Wraz z powstawaniem wolnego rynku w Polsce, tworzył się wtedy także rynek księgarski.

Pierwsze lata po przełomie 1989 charakteryzowały się głodem książki na rynku detalicznym, a w wydawnictwach zalegały olbrzymie nakłady. W 1994 roku w Skrzeszewie powstała hurtownia MC Kwadrat, której pomysłem na działalność była Tania Książka. Stworzyliśmy system dystrybucji końcówek nakładów, zupełnie odrębny od istniejącego, oparty na przecenach i wyprzedażach.

Trafiają do nas końcówki nakładów wielu wydawnictw. Wszystkie książki oferowane w naszej hurtowni i księgarniach mają jedną wspólną cechę – jest nią niska cena.

Nasza oferta z uwagi na często ograniczoną ilość egzemplarzy, jaką udaje się nam pozyskać, miewa charakter aukcyjny. Kto pierwszy, ten lepszy. Dlatego zachęcamy do częstego odwiedzania nas i błyskawicznego reagowania na niewątpliwe okazje, jakie się pojawiają.

www.takczytam.pl